Kullanım Şartlarıgramtakip.org tarafından sağlanan bu hizmeti kullanan kişiler aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

1. Genel

Eğer bu kuralları kabul etmek istemiyorsanız lütfen kayıt olmayın ve servisimizi kullanmayın. Kurallar zaman zaman güncellenebilir, kontrol etmenizde fayda var.

2. Servis

Gramtakip, Instagram takipçilerinizi arttırmaya yönelik uygulamadır. Hesabınızla yaptığınız ilk girişinizde 10 ücretsiz kredi verilir. Bu kredilerle 10 takipçi kazanabilirsiniz.

Profilinizi takibe alacak kişilerin tamamı gerçek ve Türk Instagram kullanıcılarıdır. Bu sebeple; fotoğraflarınızı beğenebilirler ya da profilinizi sevmeyen kişiler takipten çıkabilirler. Aynı zamanda çok fazla paylaşım yapmanız da takipçilerin düşüş miktarını arttırabilir. Fakat biz, düşmeler olacağından dolayı kredilerinizi ve takipçilerinizi fazla gönderiyoruz. Gramtakip, gelecek takipçilerin kalitesini belirleyemez ve tümünün kalıcı olacağının garantisini veremez.

3. Ödeme

Gramtakip üzerindeki tüm ödemeler kredi kartı veya banka havalesi ile yapılır.
Gramtakip kart bilgileriniz gibi hassas bilgilerinizi kesinlikle barındırmaz.
Satın alım yapmadan önce lütfen tam olarak ne aldığınızın farkına varın. Satın alım başarılı olduktan sonra ücret iadesi yapılmamaktadır.

4. Telif Hakkı

Herhangi bir şekilde Gramtakip’in içeriğinden kopya oluşturamazsınız. Tüm hakları saklıdır.

Okuduğunuz için teşekkürler.
Son güncelleme: 19 Haziran 2016

Bize ulaşın

Bir sorun mu var? Lütfen bize yazmaktan çekinmeyin!

Dönüşler e-mail ya da telefon ile olacaktır. Lütfen kontrol ediniz.