cover

by

instagram’da türk gerçek beğeni arttırma

Merhabalar.

Bu yazımızda size Instagram’da beğeni sayınızı nasıl arttırmanız konusunda bilgiler vereceğiz. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki; gerçek anlamda takipçi kitlenizi ve beğeni sayılarınızı arttırmak için zamana ihtiyacınız var fakat ben bunun için bekleyemem derseniz tam yerindesiniz.

Size instagram beğeni arttırma ‘dan bahsetmek istiyorum. Grambegeni ile Instagram’da beğeni sayılarınızı arttırabilirsiniz. Üstelik beğenecek kişiler gerçek ve Türk kullanıcılar.

Grambegeni nedir?
Grambegeni’nin çalışma şekli oldukça basit ve kolay. Siteye Instagram kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz, ilk kez girdiyseniz eğer ücretsiz hediye 30 krediniz hesabınıza yüklenmiş oluyor. Daha sonra beğeni kazan kısmına girerek hangi fotoğrafınıza kaç beğeni gelsin seçip, kaydet diyorsunuz, ve işte! yaklaşık 5 dakika içinde istemiş olduğunuz kadar beğeni gelmiş oluyor. Süper değil mi?

Dahası da var; yazılım hoşunuza gitti ve kullanmaya devam etmek istiyorsunuz ama krediniz bitti, sorun değil! ücretsiz kredi kazanmaya devam edebilir ya da kredi satın alabilirsiniz. Ücretsiz kredi kazanmaya devam etmek için kredi kazan kısmındaki beğeni botunu çalıştırmanız yeterli. Beğeni botu sistemdeki diğer kullanıcıların fotoğraflarını beğenecek ve beğendiği her fotoğraf için size +1 kredi kazandıracak. Yok ben bunu sevmedim kimseyi beğenmek istemiyorum derseniz o zaman direkt olarak kredi al bölümünden dilediğiniz kredi sayısını satın alabilirsiniz.

Kullanmaya başlamak için tıklayın: instagram ücretsiz beğeni arttırma

Write a Comment

Comment