by

instagram takipçi arttırma ve popüler olma

Herkese merhabalar.

Bu yazımızda size instagram takipçi arttırma sitesi olan gramtakip.org’dan bahsedeceğiz.

Gramtakip nedir?
Gramtakip, ücretsiz, hızlı, güvenilir, gerçek ve türk instagram takipçi kazandıran web sitesidir.

Nasıl çalışır?
Gramtakip.org‘a giriş yaptığınız zaman, karşınıza “kullanmaya başla” butonu gelir. Butona tıklayarak instagram hesabınızla giriş yapın.

Sistem yeni giriş yapan her üyeye ücretsiz 10 kredi verir. Her 1 kredi 1 takipçiye denk gelir. 10 kredi ile hemen 10 takipçi kazanabilirsiniz.

Krediniz bittiği zaman isterseniz ücretli kredi satın alabilirsiniz veya site içinde bulunan görevleri yaparak ücretsiz kredi kazanabilirsiniz. Facebook sayfamızı beğenerek +2 kredi hemen hesabınıza eklenir. Aynı zamanda site içinde bulunan size özel referans linkini sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak, bu link üzerinden siteye giriş yapan kişiler için de kredi kazanmaya devam edebilirsiniz.

Site güvenli mi? Bilgilerim kayıt altında tutuluyor mu?
Gramtakip tamamen güvenli bir web sitesidir. Tüm büyük e-ticaret sitelerinde zorunlu olan güvenlik sertifikalarına sahiptir. Girişte sizden şifre istemez. Instagram hesabınızla oturum açarak güvenli şekilde kullanırsınız. Bilgileriniz saklı tutulmaz, istediğiniz zaman çıkış yapabilirsiniz.

Sahte takipçiler mi gelecek? Beni takip eden profiller nasıl olacak?
Hayır! Biz kesinlikle gerçek ve Türk takipçiler gönderiyoruz. Normal şekilde instagram kullanan kişiler. Herhangi bir şekilde bot/sahte profil göndermiyoruz. Gelen takipçiler fotoğraflarınızı beğenebilen gerçek kullanıcılardır.

Bir sorun olduğunda nasıl iletişime geçerim?
Herhangi bir sorunla karşılaşır yada aklınıza takılan bir durumu sormak isterseniz site üzerinde bulunan iletişim kısmından bize her zaman ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince hızlı cevap veriyoruz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da iletişim kurabilirsiniz.

Facebook: http://www.facebook.com/gramtakip

Gramtakip’i kullandığınız için teşekkür ederiz.

Write a Comment

Comment